Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (190 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
fa: %1$s وضعیت دیدگاه را به %2$s تغییر داد.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
fa[0]: عدم توانایی در بررسی %d دیدگاه.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
fa[0]: %d دیدگاه به هرزنامه منتقل شد.

en: %s ago
fa: %s پیش

en: %s approved | %s approved
fa[0]: %s تایید شد

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
fa[0]: %s دیدگاه به عنوان هرزنامه درنظر گرفته شد.

en: %s false positive | %s false positives
fa[0]: %s مثبت کاذب

en: %s missed spam | %s missed spam
fa[0]: %s هرزنامه از دست رفته

en: %s reported this comment as not spam.
fa: %s این دیدگاه را به عنوان غیر هرزنامه گزارش کرد.

en: %s reported this comment as spam.
fa: %s این دیدگاه را به عنوان هرزنامه گزارش کرد.

en: (undo)
fa: (لغو عملیات انجام شده)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
fa[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> سایت شما را در برابر %2$s دیدگاه جفنگ پاسداری کرده است.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
fa[0]: <a href="%1$s">اکیسمت</a> سایت شما را از <a href="%2$s">%3$s دیدگاه هرز</a> محافظت کرده است.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
fa: <a href="%s">اکیسمت</a> از ارسال هرزنامه ها به وبلاگ شما جلوگیری می کند.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
fa[0]: <strong class="count">%1$s جفنگ</strong> توسط <strong>اکیسمت</strong> مسدود شد

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
fa: <strong>تقریبا انجام شده</strong> - اکیسمت را پیکربندی کنید و با هرزنامه خداحافظی کنید

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
fa: یک کلید API اکیسمت 12 حرفی. قابل دسترس در akismet.com/get

en: API Key
fa: کلید API

en: API key must be set to fetch stats.
fa: کلید API باید برای برداشتن آمار تنظیم شود.

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Accuracy
fa: دقت

en: Active
fa: فعالسازی

en: Akismet
fa: ضد هرزنامه

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
fa: اکیسمت %s نیاز به وردپرس %s یا بالاتر دارد.

en: Akismet Anti-Spam
fa: ضد هرزنامه

en: Akismet Configuration
fa: پیکر بندی Akismet

en: Akismet Error Code: %s
fa: کد خطای اکیسمت: %s

en: Akismet FAQ
fa: سوالات متداول اکیسمت

en: Akismet Setup
fa: برپایی اکیسمت

en: Akismet Stats
fa: آمار اکیسمت

en: Akismet Support
fa: پشتیبانی اکیسمت

en: Akismet Widget
fa: ابزارک اکیسمت

en: Akismet anti-spam strictness
fa: سخت گیری ضد هرزنامه اکیسمت

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
fa: در بررسی‌های خودکار، اکیسمت این دیدگاه‌ها را به‌عنوان جفنگ شناسایی کرد

en: Akismet caught this comment as spam.
fa: اکیسمت این دیدگاه را به عنوان هرزنامه در نظر گرفت.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
fa[0]: اکیسمت %s دیدگاه را بررسی کرد.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
fa: در بررسی‌های خودکار، اکیسمت این دیدگاه‌ها را پاکسازی کرد.

en: Akismet cleared this comment.
fa: اکیسمت این دیدگاه را پاک سازی کرد.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
fa: اکیسمت نتوانست دیدگاه‌های شما را در مورد هرزنامه بررسی کند.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
fa: اکیسمت با مشکلی با یک درخواست SSL قبلی مواجه شد و به صورت موقت آن را غیرفعال کرد. برای درخواست ها فورا دوباره از SSL استفاده خواهد شد.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
fa: اکیسمت فیلتر کردن هرزنامه هاست، بنابراین شما می توانید روی چیزهای مهمتری تمرکز کنید.

en: Akismet has detected a problem.
fa: اکیسمت به مشکل برخورد.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
fa[0]: اکیسمت %d ساعت از وقت شما را نجات داد!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
fa[0]: اکیسمت %d دقیقه از وقت شما را نجات داد!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
fa[0]: اکیسمت %s روز از وقت شما را نجات داد!

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
fa: اکیسمت، اکنون محافظ از سایت شما از هرزنامه است. وبلاگ نویسی شادی داشته باشید!

en: Akismet privacy notice
fa: اطلاعیه حفظ حریم خصوصی اکیسمت

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
fa: اکیسمت این دیدگاه را دوباره بررسی کرد و آن به عنوان هرزنامه در نظر گرفت.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
fa: اکیسمت این دیدگاه را دوباره بررسی و پاک سازی کرد.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
fa: اکیسمت قادر به بررسی این نظر نبود (پاسخ: %s) اما بعدا به طور خودکار دوباره امتحان خواهد شد.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
fa: اکیسمت قادر به بازبینی این دیدگاه نبود (پاسخ: %s).

en: All systems functional.
fa: همه سیستم ها عملیاتی می باشند.

en: All time
fa: همه وقت

en: Always put spam in the Spam folder for review.
fa: همیشه هرزنامه ها را در پوشه هرزنامه، برای بازبینی قرار بده.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
fa: یک کلید API اکیسمت در فایل %s برای این سایت تعریف شده است.

en: Awaiting spam check
fa: بازرسی برای جفنگ

en: Cancelled
fa: لغو شده

en: Change
fa: تغییر

en: Cheatin&#8217; uh?
fa: کلک میزنی،‌ها؟

en: Check for Spam
fa: بازرسی برای جفنگ (هرزنامه)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
fa: انتخاب کنید که هرزنامه های بد را به طور خودکار از بین ببرد یا همیشه تمام هرزنامه ها را در پوشه هرزنامه قرار دهد.

en: Cleaning up spam takes time.
fa: پاک سازی هرزنامه ها طول می کشد.

en: Cleared by Akismet
fa: پاکسازی‌شده توسط اکیسمت

en: Click the Use this Key button.
fa: روی دکمه استفاده از این کلید کلیک نمایید.

en: Comment #%d could not be checked.
fa: عدم توانایی در بررسی دیدگاه شماره %d.

en: Comment #%d is not spam.
fa: دیدگاه شماره %d، هرزنامه نمی باشد.

en: Comment #%d is spam.
fa: دیدگاه شماره %d هرزنامه است.

en: Comment History
fa: تاریخچه دیدگاه

en: Comment discarded.
fa: نظر حذف شد.

en: Comment not found.
fa: دیدگاه پیدا نشد.

en: Comment status was changed to %s
fa: وضعیت دیدگاه به %s تغییر کرد

en: Comments
fa: نظرات

en: Connect with API key
fa: ارتباط با کلید API

en: Connect with Jetpack
fa: ارتباط با جت پک

en: Contact Akismet support
fa: تماس با پشتیبانی اکیسمت

en: Copy and paste the API key into the text field.
fa: کلید API را در فیلد متن کپی و جایگذاری کنید.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
fa: در حال حاضر نمیتوان بارگیری آمارها را انجام داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Detailed Stats
fa: آمار دقیق

en: Disabled.
fa: غیر فعال شده.

en: Disconnect this account
fa: لغو ارتباط این حساب کاربری

en: Display a privacy notice under your comment forms.
fa: یک اطلاعیه حفظ حریم خصوصی در زیر فرم‌های دیدگاه خود نمایش دهید.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
fa: نمایش تعداد دیدگاه‌های جفنگی که اکیسمت جلوگیری کرده است

en: Do not display privacy notice.
fa: اطلاعیه حفظ حریم خصوصی را نمایش نده

en: Eliminate spam from your site
fa: هرزنامه ها را از سایت خود حذف نمائید

en: Enabled.
fa: فعال شده.

en: Enter an API Key
fa: یک کلید API وارد نمائید

en: Enter your API key
fa: کلید اِی‌پی‌آی خود را وارد کنید

en: Enter/remove an API key.
fa: یک کلید API وارد/حذف نمایید.

en: Failed to connect to Akismet.
fa: ناموفق در ارتباط با اکیسمت.

en: Flagged as spam by %s
fa: نشان‌دارشده به عنوان جفنگ توسط %s

en: Flagged as spam by Akismet
fa: توسط اکیسمت به‌عنوان جفنگ نشان‌دار شد

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: For more information: %s
fa: برای اطلاعات بیشتر: %s

en: History
fa: تاریخچه

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
fa: اگر درست باشد، اکیسمت به جای آنکه آن را در پوشه هرزنامه قرار دهد، به طور خودکار بدترین هرزنامه را حذف خواهد کرد.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
fa: اگر درست باشد، تعداد نظرات تایید شده در کنار هر نویسنده دیدگاه در صفحه لیست دیدگاه ها نشان داده می شود.

en: If you already have an API key
fa: اگر درحال حاضر، یک کلید API دارید

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
fa: در سال 2012، اکیسمت شروع به استفاده از طرح های اشتراک برای همه حساب های کاربری (حتی آنهایی که رایگان بودند) کرد. طرحی به حساب کاربری شما اختصاص داده نشده است، و ما سپاسگذار خواهیم بود اگر شما <a href="%s" target="_blank">به حساب کاربری خود وارد شوید</a> و یکی را انتخاب کنید.

en: Manual Configuration
fa: پیکربندی دستی

en: Manually enter an API key
fa: یک کلید ای‌پی‌آی به صورت دستی وارد کنید

en: Missing
fa: فاقد

en: Network functions are disabled.
fa: توابع مربوط به شبکه غیرفعال هستند.

en: New to Akismet
fa: تازه با اکیسمت آشنا شدید

en: Next Billing Date
fa: تاریخ صورتحساب بعدی

en: No Subscription Found
fa: هیچ اشتراکی پیدا نشد

en: No comment history.
fa: تاریخچه دیدگاه وجود ندارد.

en: No comments were caught as spam.
fa: هیچ دیدگاهی به عنوان هرزنامه در نظر گرفته نشد.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
fa: جای نگرانی نیست! در تماس باشید و ما این را مرتب خواهیم کرد.

en: Note:
fa: توجه:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
fa: در این صفحه، شما قادرید تا افزونه اکیسمت را تنظیم نمائید.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
fa: در این صفحه، می توانید تنظیمات اکیسمت خود را بروزرسانی کنید و آمار هرزنامه ها را مشاهده کنید.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
fa: در این صفحه، شما قادر به مشاهده آمار هرزنامه های فیلتر شده در سایت خود هستید.

en: Overview
fa: نمای کلی

en: Past six months
fa: شش ماه گذشته

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
fa: لطفا <a href="%1$s">وردپرس</a> را به نسخه فعلی ارتقا دهید، یا <a href="%2$s">افزونه اکیسمت را به نسخه 2.4 تنزل ارتقا دهید</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
fa: لطفا برای هرگونه سوالی <a href="%s" target="_blank"> با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
fa: لطفا <a href="%s">پیکربندی اکیسمت</a> خود را بررسی کنید و اگر مشکلی وجود دارد، با میزبان وب خود تماس بگیرید.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
fa: لطفا برای کمک با <a href="%s" target="_blank">پشتیبانی اکیسمت</a> تماس بگیرید.

en: Please update your payment information.
fa: لطفا اطلاعات پرداخت خود را بروز کنید.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
fa: لطفا <a href="%s" target="_blank">صفحه حساب کاربری اکیسمت</a> خود را برای فعال سازی مجدد اشتراک خود ببینید.

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
fa[0]: %d دیدگاه پردازش شد.

en: Re-adding...
fa: درحال درج مجدد...

en: Remove this URL
fa: حذف این URL

en: Removing...
fa: در حال حذف...

en: SSL Status
fa: وضعیت SSL

en: Save Changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Set up a different account
fa: حسابی دیگر بسازید

en: Set up your Akismet account
fa: حساب کاربری اکیسمت خود را تنظیم نمائید

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
fa: برای فعال‌سازی فیلتر جفنگ در این سایت اکیسمت خود را تنظیم نمایید

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show approved comments
fa: نمایش دیدگاه‌های پذیرفته‌شده

en: Show the number of approved comments beside each comment author
fa: تعداد دیدگاه های تایید شده را در کنار هر نویسنده دیدگاه نمایش بده

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
fa: تعداد دیدگاه های تایید شده را در کنار هر نویسنده دیدگاه در صفحه لیست دیدگاه ها نمایش بده.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
fa: ثبت نام برای یک حساب کاربری در %s جهت دریافت یک کلید API.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
fa: بی صدا بدترین و فراگیرترین هرزنامه ها را دور بریز تا هرگز آنها را مشاهده نکنم.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
fa: برخی از دیدگاه ها توسط اکیسمت برای هرزنامه بررسی نشده اند. آنها به طور موقت برای مدیریت نگهداری شده اند و بعدا به صورت خودکار مجددا بررسی خواهند شد.

en: Spam Blocked
fa: جفنگ مسدود شد

en: Spam blocked | Spam blocked
fa[0]: هرزنامه مسدود شده

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
fa[0]: هرزنامه های <a href="%1$s">پوشه هرزنامه</a> که قدیمی تر از %2$d روز هستند، به طور خودکار حذف می شوند.

en: Statistics
fa: آمار

en: Stats response could not be decoded.
fa: پاسخگویی به آمار نمیتواند رمزگشایی شود

en: Status
fa: وضعیت

en: Strictness
fa: سخت گیری

en: Subscription Type
fa: نوع اشتراک

en: Suspended
fa: تعلیق‌شده

en: Temporarily disabled.
fa: به طور موقت غیر فعال شده است.

en: The API key you entered could not be verified.
fa: کلید API ی که وارد کردید، نمیتواند تایید شود.

en: The Akismet subscription plan
fa: طرح اشتراک اکیسمت

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
fa: ارتباط با akismet.com ایجاد نشد. لطفا به <a href="%s" target="_blank">راهنمای ما درباره فایروال ها</a> مراجعه کنید و پیکربندی سرور خود را بررسی کنید.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
fa: کلید شما به نادرست است. دوباره آن‌را بررسی کنید.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
fa: وضعیت اشتراک - فعال، لغو شده یا معلق

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
fa: دوره زمانی جهت دریافت آمار. گزینه ها: 60 روز، 6 ماه، همه

en: The value provided is not a valid and registered API key.
fa: مقدار ارائه شده یک کلید API معتبر و ثبت شده نمی باشد.

en: There is a problem with your API key.
fa: یک مشکل با کلید API شما وجود دارد.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
fa[0]: در حال حاضر <a href="%2$s">%1$s دیدگاه</a> در صف هرزنامه شما وجود دارد.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
fa: در حال حاضر چیزی در <a href='%s'>صف هرزنامه</a> شما وجود ندارد.

en: This comment was reported as not spam.
fa: این دیدگاه به عنوان غیر هرزنامه گزارش شده است.

en: This comment was reported as spam.
fa: این نظر به عنوان هرزنامه گزارش شده بود.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
fa: این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
fa: کلید API این سایت کدبندی hardcoded شده است و نمی توان از طریق API تغییر کند.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
fa: کلید API سایت کدبندی hardcoded شده است و نمی تواند حذف شود.

en: Title:
fa: نام:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
fa: برای ادامه خدمات خود، <a href="%s" target="_blank">به اشتراک سازمانی ارتقا دهید</a>، که تعداد نامحدود سایت را پوشش می دهد.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
fa: برای کمک به سایت شما برای حفظ شفافیت در قوانین حریم خصوصی مانند قانون GDPR، اکیسمت می‌تواند به کاربران شما در زیر فرم ارسال دیدگاه، یک اعلان نمایش دهد. این ویژگی به طور پیش‌فرض غیرفعال شده است، اما می‌توانید آن را در بالا تغییر دهید.

en: URL removed
fa: آدرس URL حذف شد

en: Un-spammed by %s
fa: خروج از جفنگ توسط %s

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
fa: برای تنظیم اکیسمت از اتصال جت پک خود استفاده نمائید.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
fa: اکیسمت توسط میلیونها کاربر استفاده می شود، احتمالا بهترین راه در جهان است تا <strong>وبلاگ خود را از هرزنامه محافظت کنید</strong>. آن حتی در حالی که خواب هستید از سایت شما محافظت می کند. برای شروع، فقط به <a href="admin.php?page=akismet-key-config">صفحه تنظیمات اکیسمت خود بروید</a> و کلید API خود را تنظیم نمائید.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
fa: اکیسمت توسط میلیونها کاربر استفاده می شود، احتمالا بهترین راه در جهان است تا <strong>وبلاگ خود را از هرزنامه ها محافظت کنید</strong>. آن حتی در حالی که خواب می بینید از سایت شما محافظت می کند. برای شروع: افزونه اکیسمت را فعال کنید و سپس به صفحه تنظیمات اکیسمت خود بروید تا کلید API خود را تنظیم کنید.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
fa: اکیسمت توسط میلیونها کاربر استفاده می شود، احتمالا بهترین راه در جهان است تا <strong>وبلاگ خود را از هرزنامه محافظت کنید</strong>. حتی در حالی که خواب هستید، سایت شما به طور کامل پیکربندی شده و محافظت می شود.

en: View comment history
fa: نمایش تاریخچه دیدگاه

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
fa: ما نمی توانیم پرداخت شما را پردازش کنیم. لطفا <a href="%s" target="_blank">جزئیات پرداخت خود را بروز نمایید</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
fa: ما اطلاعاتی را درباره بازدیدکنندگان سایت‌هایی که از خدمات ضدهرزنامه اکیسمت ما استفاده می‌کنند، جمع آوری می کنیم. اطلاعات جمع آوری شده ما بستگی به نحوه تنظیم کاربر اکیسمت برای سایت دارد، اما معمولاً آدرس IP، نام کاربری، ارجاع دهنده و آدرس سایت (همراه با سایر اطلاعاتی که به طور مستقیم توسط دیدگاه گذار ارائه می شود مانند نام، نام کاربری، آدرس ایمیل و دیدگاهش) را شامل می شود.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
fa: آیا میخواهید تا <a href="%s">دیدگاه های منتظر</a> را بررسی کنید؟

en: You are connected as %s.
fa: شما به عنوان %s متصل هستید

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
fa: شما می توانید برای مبارزه با هرزنامه به ما کمک کنید و حساب کاربری تان را با <a href="%s" target="_blank">مشارکت یک مبلغی</a> حساب کاربری تان را ارتقا دهید.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
fa: شما هیچ طرح اکیسمتی ندارید.

en: You don't have permission to do that.
fa: شما مجاز به انجام این کار را نیستید.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
fa: برای فعال کردن سرویس اکیسمت در سایت خود، نیاز به ورود یک کلید API دارید.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
fa: طرح اکیسمت شما لغو شده است.

en: Your Akismet subscription is suspended.
fa: اشتراک اکیسمت شما به حالت تعلیق درآمده است.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
fa: سرور وب شما نمی تواند درخواست های SSL را انجام دهد؛ با میزبان وب خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا از درخواست های SSL پشتیبانی کنند.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
fa: فایروال شما ممکن است اکیسمت را از اتصال به API آن مسدود کند. لطفا با میزبان خود تماس بگیرید و به <a href="%s" target="_blank">راهنمای ما درباره فایروال ها</a> مراجعه کنید.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
fa: سایت شما نمی تواند به سرورهای اکیسمت متصل شود.

en: Your subscription for %s is cancelled.
fa: اشتراک شما برای %s لغو شده است.

en: Your subscription for %s is suspended.
fa: اشتراک شما برای %s معلق شده است.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
fa: میزبان وب یا مدیر سرور شما تابع پی اچ پی <code>gethostbynamel</code> را غیر فعال کرده است.<strong>اکیسمت نمی تواند به درستی کار کند تا این موضوع درست شود.</strong> لطفا با مدیر فایروال یا میزبان وب خود تماس بگیرید و <a href="%s" target="_blank">این اطلاعات را در خصوص نیازهای سیستم اکیسمت</a> به آنها بدهید.

[ctx: comments]
en: Spam
fa: جفنگ
